Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Тиждень історії

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2015

З 31 березня по 3 квітня 2015 року в ЦПТО №3 м. Харкова було проведено тиждень історії з теми: «Харківщина – моя рідна земля». В рамках тижня було проведено багато цікавих заходів. Зокрема, 31 березня 2015 року в актовій залі відбулася зустріч з ветераном збройних сил України , ветераном локальних військ РУБАН ВІКТОРОМ ТИМОФІЙОВИЧЕМ. Ветеран розповів про збройні сили України, про мужність українців – миротворців по збереженню миру в різних куточках планети. В училищному музеї бойової Слави 3-ї Гвардійської танкової армії ветеран провів урок мужності і відповів на всі запитання учнів. На пам’ять учні сфотографувались з ветераном. Зустріч пройшла цікаво.

Також були проведені заходи на честь 70-річчя з Дня Перемоги. Учні ознайомились з основними подіями Другої світової війни та визволенням Харкова від фашистських загарбників. Учні 1-го курсу підготували цікаву інформацію до 70-ї річниці з Дня Перемоги. Потім учні переглянули документальний фільм про події Другої світової війни на Харківщині. Протягом тижня було проведено конкурс юних істориків. Учні розгадували кросворди, давали відповідь на питання про історичні події. За підсумком розгаданих кросвордів та проблемних завдань з історії учень групи ЕГЗ 4-2 Набоков Михайло та учень групи ВС 2-4 Ветчинкін Олексій стали переможцями. В рамках тижня всі групи 1-го та 2-го курсів відвідали музей бойової Слави 3-ї Гвардійської танкової армії. Екскурсоводи Центру, учні групи ВС-2-3 Кнюхач Роман, Селіванов Владислав, Панов Сергій розказали про історію створення нашого музею, про бойовий шлях 3-ї Гвардійської танкової армії, про подвиги харків’ян в роки Великої Втчизняної війни.

Дуже цікаво була проведена історико - пізнавальна гра між групами другого курсу МА-1-3 та ВС-2-3. Група МА-1-3 краще проявила себе в грі, чітко відповідала на історичні запитання з теми «Шляхи України до незалежності» і в підсумку стала переможцем. В Центрі на другому поверху були виставлені інформаційні стенди по темам:

«23 серпня – День міста Харкова»;
« Харків – перша столиця України»;
«Конкурс юних істориків» (завдання кросвордів, історичні завдання);
Також, а актовій залі для учнів 1-го та 2-го курсів відбувся показ слайдів з теми «Харків – місто серця мого». Активну участь у підготовці та проведенні цього заходу прийняли учні групи ВС 2-4 Жосану Родіон, Сушко Пилип, Ветчинкін Олексій, Смелянський Ілля, Ігнашин Костя.
За активну участь у підготовці та проведенні «Тижня історії» частина учнів була нагороджена Почесними грамотами.

Відповідальний за проведення
«Тижня історії»
Поєдайлов Олексій Іванович


Назад к содержанию | Назад к главному меню