Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Обучение сварщиков. Получить профессию электрогазосварщика - ЦПТО №3

Інформація > ЦПТО №3

Електрогазозварник

Блакитні спалахи електрозварювання освітлюють атомохід і телевежу, які будуються, гігантський міст і тисячокілометровий трубопровід. Міцність сучасних машин і споруду значній мірі залежать від зварювальника, його уміння і майстерності. Своїми руками зварювальник вершить диво. Йому підвладна не лише електрична дуга, але і промінь лазера, і електронний промінь.

Праця зварювальника необхідна на землі, під водою і в космосі.


У ЦПТО №3 ви матимете змогу подолати перші сходинки на шляху до цієї цікавої та дуже потрібної суспільству професії.

Переваги професії зварювальник:

  • популярний попит на ринку праці;
  • придбання місця роботи навіть без досвіду роботи;
  • ризик безробіття у зварників мінімальний і пов'язаний перш за все з недостатньою кваліфікацією та досвідом роботи. Висококваліфіковані електрогазозварники, які володіють суміжними професіями, мають більші шанси щодо працевлаштування, в тому числі в порядку міждержавного обміну робочою силою;
  • вузькоспеціалізовані зварювальники, при роботі в будівництві і нафтопроводах заробляють дуже пристойні гроші.


Через брак технічних фахівців, виникає необхідність збільшення зарплати представників робочих спеціальностей. Зварювальникфахівець без досвіду може розраховувати на зарплату у розмірі 600-700 доларів, а професіонал – 1500-2000 доларів. У будь-якому випадку, дохід зварника фахівця залежить від місця роботи, кваліфікації і навичок. Найбільшу зарплату отримують працівники нафтової промисловості.
Молодій людині, яка прийде на навчання до ЦПТО №3, ми готові запропонувати якісну фахову підготовку, добре обладнані кабінети, лабораторії й майстерні, допомогу кваліфікованих педагогів та майстрів виробничого навчання, насичене учнівське життя, заповнене спортом, художньою самодіяльністю та змістовним молодіжним відпочинком, можливість повноцінного розвитку особистості в умовах міста Харкова, одного з найбільших наукових центрів України.


Відкрито прийом на 2016-2017 навчальний рік!

Телефони приймальної комісії:

(057) 69-52-41
063-652-71-38
067-709-36-94


Назад к содержанию | Назад к главному меню