Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Самоврядування-2014

Виховна робота > Самоврядування

Секретний наказ учнівського самоврядування ЦПТО№3
18 листопада 2014 року пройшов День учнівського самоврядування.Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.
У Дні учнівського самоврядування взяли участь всі навчальні групи та лідери учнівського Парламенту. Хлопці мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем чи майстром. Найбільше «дісталось» учням, які виконували обов’язки директора та заступників.
Робочий день розпочався з лінійки. Директор Центру Скльомін Сергій Вікторович привітав учнів із Днем самоврядування та побажав лідерам успіхів. Лінійку продовжив Ігнатов Степан, Президент учнівського самоврядування, який виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки заступника директора з навачльно-виховної роботи. Степан ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес Центру в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації ЦПТО. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування в підсумковою лінійкою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої хлопці поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності та презентували відеозвіт Дня самоврядування.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Програми депутатів в президенти:

Грызлов Эдуард
Игнатов Степан
Хатнянский Александр


На виборах Президента учнівського самоврядування перемогу отримав учень групи ВС 3-2 Ігнатов Степан.

Реєстрація кандидатів на посаду Президента учнівського парламенту буде проходити до 24 вересня 2014 року.
Програми кандидатів на посаду Президента учнівського парламенту приймаються в друкованому вигляді до 1 жовтня 2014 року.
Вибори Президента учнівського парламенту ЦПТО №3 будуть проведені, таємним голосуванням з використанням бюлетенів, 8 жовтня 2014 року.


Назад к содержанию | Назад к главному меню