Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Під пориви вітру...

Інформація > Педагогу-2

Під пориви вітру, звуки сурм та чітку команду: "Рівняйсь

День знань "Під пориви вітру.."

Під пориви вітру, звуки сурм та чітку команду: "Рівняйсь!Струнко!" розпочалась святкова лінійка призначена Дню знань в ЦПТО №3.

День знаний - мирный день, необходимый,
Как символ доброты и чистоты,
Давно и прочно горячо любимый,
И щедрый на улыбки и цветы.

 

Директор ЦПТО №3 Сергій Вікторович Скльомін звернувся з привітанням:

"Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед молоддю знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху."

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. В нашому навчальному закладі стало вже традицією називати імена педагогів, які в цьому навчальному році відзначають ювілей своєї педагогічної діяльності:

ü      Костецька Валентина Миколаївна та Віктор Миколайович Мельничук, які відзначать 40 річчя своєї педагогічної діяльності;

ü      Микола Володимирович Кравченко, Людмила Тимофіївна Головіна, Олексій Іванович Поєдайлов та Сергій Івановичй Маслов, які відзначать 35 річчя своєї педагогічної діяльності;

ü      Олена Анатоліївна Касаткіна, яка відзначає 30 річчя своєї педагогічної діяльності;

ü      Ніна Василівна Чубяк та Віталій Вікторович Самохвалов, які відзначать 25 річчя педагогічної діяльності;

ü      Валерій Володимирович Шкаранов, який відзначає 15 річчя педагогічної діяльності;

ü      Володимир Олександрович Щепін, який відзначає 10 річчя педагогічної діяльності;

ü      Марія Федорівна Чуйкова, Олексій Олександрович Сикало, Володимир Олександрович Ляхов та Юрій Андрійович Ляшуг, які на педагогічній ниві працюють 5 років.

 

Ніхто сьогодні вже не згадає коли і де з׳явилась традиція передавати першокурсникам факел знань. Свято цього року не порушило традиції минулих років:під голосні звуки урочистої музики учень, майбутній випускник, передає факел знань першокурснику

Пусть знания огонь не угасает

И всем идущим освещает путь,

Горит, горит священный факел знаний.

 

Ми часто говоримо: "Професіонал". І відразу виникає пошана до того, про кого це сказано. Це немов вища оцінка людини, неважливо хто він: токар або хірург, механізатор або спортсмен. На професіоналах тримається світ.

Час багато що стирає в пам'яті. А так хочеться іноді зупинити мить і повернутися в минуле, до витоків, туди, де закладався фундамент майбутніх перемог і поразок. Хочеться, щоб сьогоднішній день назавжди залишився в наший пам'яті, тому що, можливо, того не усвідомлюючи, саме сьогодні закладається фундамент долі наших учнів. Хай таким вузликом на пам'ять буде феєричне дійство: під звуки Гімну Центру до неба підіймаються кулі з транспорантом "ЦЕНТР"

На пригорке зеленых полей

Среди салтовских спальных домов

Замок Юных детских умов

Автомеханизации центр

 

Много сил, и стараний, и мук

Напрягаем мы наши умы,

В изучении точных наук,

Каждый день продвигаемся мы.

 

Центр 3! Зовем скорей сюда!

Центр 3! Кричим тебе "УРА"!

Столетний встретить юбилей

И многих выучить детей!

 

Комусь ще не один рік доведеться разом з нашими педагогами розв'язувати задачі, читати книжки, досліджувати світ… А у когось попереду лише один, такий швидкоплинний навчальний рік. Але кожне серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі бажаємо успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Через декілька хвилин в актовій залі розпочався перший урок для груп першого курсу: "У світі тисячі професій, й лише одна із них - твоя!" під девізом: "Якщо ви виберете професію і вкладите у неї всю свою душу, то щастя знайде саме вас."


Назад к содержанию | Назад к главному меню