Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Пам’ять єднає серця

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2016

Пам’ять єднає серця

Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни... Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом - злочином проти людства. 1933 рік - незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі...
З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років листопада вактовій залі нашого Центру проходив виховний захід «Запалимо,свічку пам’яті!»
Під керівництвом бібліотекаря С.М.Лавренко учні гр..ВС 6-5 Литовченко Андрій та Русаков Ростислав нагадали присутнім про штучно створені умови голоду в селах, наслідки таких дій, вшанували пам?ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки на знак незгасимої віри в силу духу українського народу.
Для проведення заходу було підготовлено презентацію,
організовано книжково - ілюстративну виставку «Ці трагічні - чорні дні» з періодики та літератури, які відображають події пов'язані з Голодомором 1932-1933 р. в Україніа також були використовані стіннівки намальовані учнями Центру.
З пам’яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду- правду про ті сташні роки, про ті страшні події.
Це наша історія, і ми повинні знати і пам’ятати ії.


Запалимо свічку пам'яті

Конкурс листівок "Свіча пам'яті"


Назад к содержанию | Назад к главному меню