Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Машинист крана автомобильного - обучение на автокран в центре профтехобразования №3

Інформація > ЦПТО №3

Машиніст крана автомобільного

Найважливішим показником життєздатності країни та її суспільства є бурхливий розвиток будівництва. Подивіться –і ви побачите навкруги житлові будинки, магазини, банки, вокзали та ринки, які зростають прямо на очах. Країна будується. І головними помічниками людини у цій діяльності є будівельні машини, одна з яких–автомобільний кран.
Якщо тебе захоплює швидкість та мобільність, якщо тобі подобається відчувати себе велетнем, здатним підіймати та переносити великі вантажі, то приходь до нашого Центру та отримай професію «Машиніст крана автомобільного».
Машиніст крана автомобільного – це людина складної і, в той же час цікавої та багатогранноїпрофесії
Професія машиніста крана автомобільного для тих, хто захоплений технікою, має практичну кмітливість. Кваліфікований машиніст автокрана знає, що від його роботи залежить успіх великого колективу фахівців - будівельників, якість і безпекавиконуваних робіт.


Характер роботи

Машиніст крана автомобільного здійснює вантажно-розвантажувальні роботи. Доставляє кран на об’єкт (керує автокраном у відповідності з правилами дорожнього руху). Приймає рішення про вибір місця установки крана з врахуванням нахилу рельєфу, стану ґрунту, напрямку і сили вітру. Визначає оптимальний кут повороту стріли. Здійснює огляд механізмів і вузлів автокрана, технічний догляд і профілактику. У випадку необхідності проводить їх ремонт.
Освітня підготовка. Професію можна здобути у професійно-технічному навчальному закладі.


Перспективи

Навчаючись в ЦПТО №3, учні з професії «Машиніст крана автомобільного» набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності.
Під час проходження виробничої практики учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм по закінченні навчання робочі місця.
Професія «Машиніст крана автомобільного» – одна з найзатребуваніших і добре оплачуваних професій на ринку праці. Ймовірність працевлаштування після навчання за професією «Машиніст крана автомобільного» складає близько 90%. За професією «Машиніст автомобільного крана» можлива організація підприємницької діяльності.

Споріднені професії

Водій, машиніст козлового крана, машиніст екскаватора, машиніст скрепера, машиніст копра.

Переваги професії:

  • Попит на усіх підприємствах містата області
  • Високооплачувана
  • Машиніст крана автомобільного має пільги за вислугою років


Основним перевагами професії машиніст крана автомобільного є стабільний попит на ринку праці. При цьому попит на спеціалістів цієї професії не залежить від направленості діяльності спеціаліста. Роботодавці настільки зацікавлені в кваліфікованих машиніста крана автомобільного, що готові пропонувати конкурентоспроможну зарплатню.
Машиніст крана автомобільного – це елітна робітнича . Це пов’язано, перш за все, з тим , що машиніста автокрана неможливо замінити будь-яким іншим робітником чи кранівником, що працює на іншому типі крана.


Відкрито прийом на 2016-2017 навчальний рік!
Телефони приймальної комісії:

(057) 69-52-41
063-652-71-38
067-709-36-94


Назад к содержанию | Назад к главному меню