Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Козацькі розваги

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2017

Тиждень національно-патріотичного виховання
«Козаки - не простаки»

Уже завтра великий день! Три свята! Покрова, день козацтва та день захисника України! А сьогодні у нас спортивно-історичний квест "Козацькі розваги" присвячений дню козацтва.
Розпочалось свято сильних, спритних, обережних, вільних, людей - козаків відкриттям тижня «Козаки - не простаки» - https://youtu.be/Zkx4l7e-MwE
Ще з часів Київської Русі наші пращури цінували здоров'я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони проявляли в іграх, забавах, які часто проводили у традиційні свята українців. Таким святом у ЦПТО №3 стали спортивні змагання «Козацька наснага» https://youtu.be/jnHVolz8aYU. Шість станцій: спортивна, логічна, історична і козацька кухня з облаштуванням куреня.
Завершення свята стала презентацію блюд регіонів України та номерів художньої самодіяльності https://youtu.be/foGJT6OTDkw
З давніх - давен український народ найголовнішою цінністю у житті вважав здоров'я. Навіть, вітаючись і прощаючись, люди бажали один одному здоров'я: «Здоровенькі були!», «Дай, Боже, здоров'я!», «Доброго вам здоров'я!», «Бувайте здорові!», «Ходіть здорові!» та інші. От і наші хлопці протягом тижня «Козаки - не простаки» бажали здоров'я всім присутнім на заходах.
Активними помічниками і учасниками заходів була молодь Червоного хреста і UNICEF.


Назад к содержанию | Назад к главному меню