Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Гуртожиток Центру професійно-технічної освіти №3 м.Харкова

Інформація > Технічна база

Дім, в якому ми живемо,
Нас з’єднав в родину.
Маєм різні всі шляхи ми,
Але тут злились в єдиний.


У державному навчальному закладі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти №3 м.Харкова» гуртожиток було здано в експлуатацію в 1971 році. Учні, які навчаються в Центрі, мають можливість проживати в прекрасній п’ятиповерховій споруді.
Приміщення гуртожитку коридорного типу й відповідає усім вимогам проживання учнів. Кожна житлова кімната розрахована на 3-4 учнів, на поверсі є кухня, умивальник і туалет спільного користування. Душові кімнати розташовані на першому поверсі.
Матеріальна база гуртожитку забезпечує належні житлово-побутові умови проживання, навчання та відпочинку. До спеціально обладнаних приміщень загального користування відносяться вестибюль із місцем для чергового гуртожитку, актова зала, кімната для відпочинку, кімната самопідготовки, кімната фізичного дозвілля.
Неодмінними умовами для комфортного проживання учнів є порядок, чистота, відповідне естетичне оформлення побутових приміщень.
У вестибюлі гуртожитку обладнано робоче місце для чергових. На стінах розташовані інформаційні стенди: графік роботи гуртожитку, режим дня учнів, правила проживання в гуртожитку, Положення про гуртожиток тощо.
Стіни коридорів відремонтовано сучасним матеріалом під деревину та обклеєно шпалерами.

Кімната самопідготовки
Кімната самопідготовки розташована на першому поверсі поряд із кабінетом вихователя. У кімнаті розташовано круглий стіл для додаткових занять із викладачами, проведення дискусій, гурткової роботи та зборів Ради самоврядування. Кімната самопідготовки працює за графіком, розробленим Правилами користування кімнатою.

Кімната для відпочинку

Кімната для відпочинку знаходиться також на першому поверсі гуртожитку, має велику площу, на якій розміщено диван та крісла для відпочинку, для перегляду ефірного та супутникового телебачення, а також тенісний стіл. Кімната має естетичний вигляд, сучасний дизайн. Оформлення та ремонт зробили самі учні.
Кімната фізичного дозвілля
Це додаткова кімната для занять спортом в гуртожитку. Вона забезпечена спортивним приладдям: гиріми, штангами, шведською стінкою.

Житлові кімнати

Житлові кімнати впорядковані, мають естетичний вигляд і відповідають усім вимогам. У кожній кімнаті є все необхідне для проживання. У гуртожитку постійно контролюється санітарний стан кімнат.


Кухні та кімната для збереження харчових продуктів

Учні, що проживають у гуртожитку, мають змогу приготувати собі їжу. Для цього обладнана кухня з газовими плитами, столом для приготування їжі. Є холодильник.
Учні ознайомлені з інструкцією з ТБ під час користування газовими приладами; правилами експлуатації холодильного обладнання, інструкцією з пожежної безпеки під час приготування їжі.

Кімнати гігієни

На кожному поверсі є умивальні та туалетні кімнати, відведено місце для прання, сушіння та прасування білизни.

Ізолятор

У гуртожитку є ізолятор із 2-ма кімнатами на 2 ліжка у кожній кімнаті. В ізоляторі працює душова кімната, є кухня з електроплитою, санвузол, а також кімната відпочинку для батьків.


Назад к содержанию | Назад к главному меню