Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


До дня захисника України

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2016

Тиждень козацької слави


Тиждень розпочався літературно-музичною композицією «Козацькому роду не буде переводу» де була розказана історія козацтва, виконані пісні «Гей, ви, козаченьки» та «Хай живе вільна Україна»в супроводі відеокліпів. В цей же день було проголошено про початок тижня козацької слави.
Слово «козак» означає «вільна озброєна людина». Козаки були по-справжньому волелюбним народом. Життя в суворих умовах наклало свій відбиток на звичаї та побут цих людей. З дитинства козакам доводилося навчатися дисципліні, військовій майстерності. А поняття братерства і товариства були головними рисами їх взаємин. Тож козаки залишилися в історії як неперевершені воїни. Вони були безстрашними, а у воєнних діях проявляли неабияку мудрість та хитрість. А наші хлопці в спортивних змаганнях “Ми роду козацького діти” виборювали перемогу в естафетів, перетягуванні канату, підніманні гирі, киданні гранати та стрибках в мішках. Перемогли звичайно найсильніші та дружні.
Мудрість та хитрість були присутні під час змаганнь «В єдності наша сила». Свої знання кошові атамани демонстрували від час конкурсу «Вікторина», навички в кулінарії в конкурсі - «Забава кашоварів», в конкурсі «Відпочинок козака» оцінювалась назва, оформлення та емблема куреня, а також жарти та козацькі звичаї. «Смачна козацька їжа» був конкурсом на хитрість, адже з зав’язаними очима потрібно було нагодувати свого побратима-козака. Цей день козацького тижня був не тільки цікавим, а й дуже смачним. Адже учні демонстрували свої кулінарні здібності. Козацькі страви дуже прості у приготуванні, але смачні та корисні. На столах були і пампушки з часником, і куліш, і українське сало та ще багато чого смачненького.
Протягом тижня були проведені бесіди “Мужність і відвага крізь покоління” та відкрита виховна година «Свою Україну любіть», педагоги провели із вихованцями інформаційно-ігрові заняття патріотичного змісту, вивчали з хлопцями вірші українських поетів, твори фольклору та пісні.
Конкурс стіннівок до Дня захисника України проходив стриманно та з повагою до людей, які боронять нашу державу.
Закінчився тиждень підбиттям підсумків та нагородженням переможців, хоча виграли всі, адже спілкування, спільна справа, об’єднують і розвивають дружні стосунки.
Усі учні взяли активну участь у заходах. Хлопці відчули себе нащадками славетного козацького роду - відважними, волелюбними, кмітливими , відчайдушними і веселими.


Назад к содержанию | Назад к главному меню