Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


День пам'яті жертв політичних репресій

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2015

День пам'яті жертв політичних репресій

Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року №431 «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років»вУкраїні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій.
Відзначення цього пам'ятного дня проводиться з метою гідного вшанування пам'яті жертв сталінських репресій; вжиття додаткових заходів щодо державної підтримки постраждалих від тоталітарного радянського режиму; консолідації українського суспільства та зміцнення засад демократії.


Хрести… Хрести…
Померлих так багато,
Що не усіх земля і прийняла…
За убієнних на весь світ кричати
Нам треба. Пам’ятати все про них
І кожне ім’я злотом написати
Грядущим на скрижалях кам’яних

Ці проникливі, сповнені болем рядки з вірша молодої української поетеси Марини Довгаль стали красномовним епіграфом до низки заходів, що відбулися протягом травня в нашому центрі. Учні мали змогу познайомитись з фото та відео матеріалами тих страшних подій, які пережив наш народ. Класними керівниками та майстрами виробничого навчання було проведено низку бесід та виховних годин цю тему. Бібліотекарем була організована тематична виставка на тему «Забуттю не підлягає», присвячені темі політичних репресій в Україні.
Наше спільне усвідомлення масштабів трагедії має стати запорукою торжества політики гуманізму, взаєморозуміння і миру. Наш обов’язок – пам’ятати, передавати нащадкам правду про минуле


Назад к содержанию | Назад к главному меню