Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


2016

Виховна робота > Самоврядування

День учнівського самоврядування

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

18 листопада 2015 року в ЦПТО №3 відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні всіх груп та лідери учнівського самоврядування. Учні старших курсів мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути викладачем.
Робочий день розпочався з лінійки. Директор Центру Скльомін Сергій Вікторович привітав учнів із Днем самоврядування та побажав лідерам успіхів. Лінійку продовжив Кісілецький Сергій, президент учнівського самоврядування, який виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки директора Центру. Сергій ознайомив учнів із Планом Дня самоврядування.

Весь навчальний процес в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні педагоги» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні педагогми» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування підсумковою лінійкою, під час якої хлопці поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.


Назад к содержанию | Назад к главному меню