Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Свято вручення документів про освіту

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2018

Вручення документів про освіту

Чи є ще зворушливіше свято у житті, ніж випускний. Мабуть, немає… Воно особливе, замішане на любові, журбі й радості. Це свято прощання з дитинством, із прекрасними роками навчання, які, на жаль, не повторюються.

Красиві, схвильовані, життєрадісні й зовсім дорослі, з квітами і святково одягнені випускники 2018 року зайшли до зали під оплески присутніх.
Із вітальною промовою виступив директор Вячеслав Анатолійович Кирилович, який подякував випускникам за те, що ні словами, ні вчинками не зганьбили честь навчального, що змогли втримати планку досягнень у навчанні та спорті на високому рівні. Подякував директор і батькам за підтримку, розуміння та за те, що своєю любов'ю допомагали хлопцям пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Не залишив без уваги і педагогів, які разом з учнями пройшли шлях до випускного, віддаючи їм частинку своєї мудрості й любові.
Під звуки фанфар випускні групи один за одною піднімалися на сцену, отримували документи про освіту, грамоти і говорили слова подяки колективу навчального закладу.
Свято супроводжувалося піснями у виконанні випускників та Анастасії Федорчено.
На завершення свята прозвучали привітання випускникам директора Харківського будинку художньої та технічної творчості Наталі Марківни Варави, також вона уже традиційно вручила свої сувеніри-подяки учням і директору.
Завершилось свято чаюванням, організованим за ініціативи голови первинної профспілкової організації Яни Олександрівни Вдовенко.
І звичайно ж, останній дзвоник…..
Нехай дороги будуть світлі, дорогі випускники Державного професійно-технічного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти №3 м.Харкова»


Назад к содержанию | Назад к главному меню