Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Програма профілактики конфликта та правопорушень серед учнівської молоді

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2018

У ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти №3 м.Харкова» відбулася школа передового досвіду для практичних психологів та соціальних педагогів за темою: «Будуємо майбутнє разом: програма профілактики конфликта та правопорушень серед учнівської молоді».
Школа передового досвіду «Будуємо майбутнє разом», в якому взяли участь соціальних педагогів та пратичні психологи ПТНЗ Харківської областіта м.Харкова. ШПД проводили методист НМЦ ПТО м.Харкова Герасименко А.В. з подальшим тренінгом, який проводили соціальний педагог Чубяк Н.В. та психолог Ігнатійчук Н.М. ДПТНЗ «ЦПТО№3 м.Харкова».
Учасники брали участь в деяких тренінгових вправах, а саме:
– цікаві факти про історію формування прав дитини (мета – надати інформацію про історичний процес формування та становлення дитячого права);
– пазли прав (мета – розширити розуміння сутності прав дитини);
– мої цінності (мета – сприяти виявленню життєвих цінностей (пріоритетних та другорядних) в житті учасників).
Мета програми: попередження стигми та дискримінації серед підлітків та молоді, формування толерантності та попередження конфліктів та злочинів на ґрунті інаковості.
Завершилася школа передового досвіду підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо впровадження програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді соціальними педагогами ПТНЗ Харківської області.


Назад к содержанию | Назад к главному меню