Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Привітання з днем автомобіліста

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2018

Привітання з днем автомобіліста

Дорогі працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства! Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців. Усі ми щодня користуємося транспортом, а виходить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності за вашу працю.
Щиро вітаємо з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.
Особливе вітання педагогам, які своєю працею і знанням діляться з майбутніми автомобілістами. Від ваших умінь, передати знання і навчати, залежить наша безпека на дорогах.
Бажаємо вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!
Вже стало традицією напередодні Дня автомобіліста ідорожника проводити виставку декоративно-прикладної та технічної творчості «Майстри і самобутні умільці», цей рік не став виключенням.


Назад к содержанию | Назад к главному меню