Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2017

Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 31 рік тому.
Вшановуючи пам’ять тих страшних днів, у навчальному закладі пройшли заходи


Конкурс малюнків «Дзвони Чорнобиля»

З 23.04.2017 року у закладі відбувся конкурс малюнків на тему "Дзвони Чорнобиля", який присвячений 31 - річниці від Дня Чорнобильської трагедії. Участь приймали учні всіх навчальних груп.

Проект «Чорнобиль не має минулого»

Група ВС 2-6 разом з майстром виробничого навчання Наталією Анатоліївною Семенець та класним керівником під час захисту проекту говорили про те, що аварія на Чорнобильській АЕС стала новою віхою відліку в історії атомної енергетики, показала, наскільки небезпечна позбавлена контролю сила атома і як неймовірно важко вгамувати її.
Біль і скорбота пронизували виступ проектантів.
Чорнобильське лихо... Радіація... Радіонукліди... Скільки тривоги внесли ці слова в наше життя! З'явились нові тривоги, і головна з них — майбутнє нашої планети. Біда причаїлася скрізь: і в ґрунті, й у воді, у повітрі, в їжі. Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС. От уже минає тридцять перший, а буде сороковий, шістдесятий. Та біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов'язаних скорботним часом ядерного апокаліпсиса.

Чорнобиль атомний. Він, мабуть, зникне після того, як ми витравимо в собі Чорнобиль духовний. А поки що не заживає чорнобильська рана.


Назад к содержанию | Назад к главному меню