Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


День Героїв Небесної Сотні

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2020

Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні з 17 по 21 лютого в навчальний групах проведено виховні години «Герої серед нас», бесіди "Духовна єдність поколінь"та вивчення інформації на стенді «Герої Небесної Сотні» щодо вшанування українських захисників, які проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цінність нашої країни.

“Герої не вмирають…Просто йдуть..”

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів нашого навчального закладу: 20 лютого відбулося віче-реквієм, присвячене пам’яті героїв Небесної сотні.

Гасне світло. І зі сцени лунають чуттєві рядки :


…Залишиться кривавий лютий
в серцях вкраїнських громадян.
Не панувати злу в країні!
Хоч стогне вся земля від ран.....

Вшануй хвилиною мовчання,

Вкраїнцю, тих, що полягли.
Вони за тим злетіли в небо,
щоб в мирі й щасті ми жили.....

Після цих слів залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні.


Назад к содержанию | Назад к главному меню