Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Виховний простір Харківщини

Виховна робота

Освітній проект «Виховний простір Харківщини»

Ураховуючи нагальну потребу в системній роботі щодо виховання підростаючого покоління, а також наявний досвід педагогічної спільноти Харківщини на засіданні колегії Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації затверджено освітній проект «Виховний простір Харківщини» на 2016-2018 роки.

Метою проекту є: створення єдиного виховного простору в системі освіти Харківської області як важливої умови комплексного впливу на особистість у процесі її активної динамічної взаємодії з соціальними інституціями, спрямованого на фізичний, духовний, соціальний розвиток дітей, учнів і студентів; підвищення ролі освіти в розбудові й зміцненні української державності та утвердженні національної єдності.

Актуальність створення виховного простору зумовлена багатогранністю впливів середовища на дітей, тим більше, що такі впливи часто бувають негативними. Педагогічний досвід має чимало прикладів, коли неорганізоване у виховному плані середовище здатне уповільнити, а то й звести нанівець усі зусилля педагогів.

Сутність проектування освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» полягає у створенні й реалізації системи наукових орієнтирів, які задають технологічний вектор діяльності педагога і взаємодії вихованців, спрямованих на досягнення виховної мети – розвитку духовно зрілої особистості».

Освітній проект «Виховний простір Харківщини» на 2016-2018 роки розміщений на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у розділі «Освітні проекти».


Заходи з реалізації регіонального освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Центр професійно-технічної освіти №3 м.Харкова»


Назад к содержанию | Назад к главному меню